Всім привіт!Це Володя, і я – алкоголік.Два Нові роки зустрічав в «обіймах» наркологічних відділень психлікарень, де «всі двері навстіж». Один, щоправда, у якому неповноцінному … Читати далі Володя, і я – алкоголік.
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити