Володя, і я – алкоголік.

Всім привіт!Це Володя, і я – алкоголік.Два Нові роки зустрічав в «обіймах» наркологічних відділень психлікарень, де «всі двері навстіж». Один, щоправда, у якому неповноцінному … Читати далі Володя, і я – алкоголік.