
Дорогі члени АА!
Звертаємося до Вас, щоби допомогли нам виконати головну мету нашого Товариства «нести своє послання до алкоголіка який все ще страждає.»
Цього року вийшло з друку четверте видання Великої Книги українською, та при додруці додаткового тиража ми хотіли б розмістити історії українських членів АА у цьому виданні нашої книги.
На жаль на сьогоднішній день ми не маємо досить історій щоби це зробити. Ми очікували десь 25 до 30, але до тепер тільки одержали вісім. Наша мета є включити десь 12 – 15 історій у нове видання. Просимо Вас допоможіть нам допомогти тим хто ще страждає.
Історії одужання – відігрівають дуже важливу роль у донесені нашого послання до страждаючого алкоголіка.
У 1954 Білл В. написав у листі до тодішнього голови ради обслуговування (неалкоголіка) Бернарда Сміта: «Розділ з історіями у Великій Книзі є багато більш важливим, ніж більшість з нас думає. Це наш головний спосіб ідентифікації з читачами за межами АА; це є письмовий еквівалент слухання спікерів на зборах АА; це наша вітрина результатів…»
Заохочуємо Вас якнайшвидше пересилати Ваші історії одужання.
Ми будемо розглядати усі надіслані історії членів АА, що живуть в Україні. Якщо ви зацікавлені, щоб Ваша історія одужання була розглянута, то просимо переслати її в форматі Word на електронну адресу Анатолій В. vastol72@ukr.net
Найважливіша річ — це знайти добрі історії АА, а потім визначити з них ті, що відображають широкий обсяг досвіду і різноманітності.
Слова «Четверте видання» мають бути в темі електронного листа і на початку першої сторінки. Ваше повне ім’я, поштова адреса, e-mail, телефон, назва домашньої групи і дата початку тверезості повинні міститися на початку Вашої історії. Ви повинні зберегти одну копію для себе.
Історії мають бути написані українською мовою, мати обсяг від 5 до 10 сторінок (А4), розмір шрифту — 12, з подвійним інтервалом, і вміщувати від 1500 до 3000 слів. Ваші історії повинні розповідати про Ваше одужання в загальному: якими Ви були, що трапилось і якими Ви є тепер. Історія повинна бути відповідною, щоб доносити вістку одужання АА до тих, хто шукає допомогу у своїй проблемі з питтям. Члени АА, які пересилають історії, повинні мати більше 2 років безперервної тверезості та брати участь в АА.
Літературний комітет має право редагувати та вносити правки у надіслані історії, а Центр Обслуговування АА в Україні буде власником авторських прав.
Рішенням Ради загального обслуговування АА в Україні і Літературного Комітету Конференції загального обслуговування був створений Підкомітет по перекладу книги «Анонімні Алкоголіки» на українську мову у 2013.
Дякуємо,
Український Центр Обслуговування АА