
*- даний переклад не є професійним і потребує корегування.
«4 Абсолюти».
Викладені як такі, Чотири Абсолюти не є формальною частиною нашої життєвої філософії АА. Оскільки дехто може стверджувати, що Абсолюти слід ігнорувати. Ця передумова звучить так, як би припускати, що Святу Біблію слід знищити. Абсолюти були запозичені Оксфордської групи ще в ті часи, коли наша Спільнота лише заявила про себе. У ті часи наші засновники та їхні перші колеги щиро шукали будь-які джерела допомоги, щоб визначити та сформулювати пропозиції, які можуть бути вести нас у гонитві за корисним, щасливим і значущим тверезим життям. Оскільки Абсолюти не згадуються в наших Кроках чи Традиціях. Але в багатьох групах АА які притримуються своїх стилів, і у них відчутний міцний дух нашого спілкування є як яскравий приклад, – Абсолюти часто згадуються. Дійсно, часто можна зустріти набір старих плакатів, дбайливо збережених, які виставляють на чільне місце перед зустрічами АА що-вечора. Можна було б впевнено стверджувати, що наш спосіб життя має включати не тільки одне усвідомлення, але постійне прагнення до більших якісних досягнень, які представляють Абсолюти. Багато з тих, хто втратив дорогоцінний дар тверезості, приписали б це як необережність у пошуку цих цілей.

Якщо ви уважно та прискіпливо переглянете Дванадцять Кроків, можна легко знайти як Чотири Абсолюти утворюють ланцюг, який помітний в тверезому якісному житті, на кожному кроці нашої славної подорожі:
Чесність
Безкорисливість
Любов
Чистота
Ми увійшли в цю велику групу, про яку ми так багато чули, але ніколи не були. Біля вхідних дверей ми побачили плакат на розі дальньої стіни, на якому було написано «Це легко зробити». ми повернули ліворуч, біля гардеробу, щоб залишити наше пальто. Ми глянули назад і там, на іншому куті тієї ж стіни, був подвійний плакат, на якому було написано: «Насамперед найголовніше». Потім на вході у кімнату, високо вгорі стенд, найбільший з усіх, на якому напис: « Але заради Божої благодаті ». Тоді як наш погляд опустився на центр кімнати і прямо на передній частині трибуни був інший із чотирма словами: « Чесність, Безкорисливість, Чистота і Любов ».
У наступні десять хвилин, коли ми непомітно сиділи в останньому ряду, чекаючи початку зібрання, наші думки хаотично роїлися перебиваючи одна одну, наша свідомість була справді вражена цією першою зустріччю віч-на-віч з Чотирма Абсолютами. Ми почали безстрашно оцінювати себе за власним прогресом за довгі роки тверезості до цих Абсолютів. Рахунок був жалюгідний. Ми подумали про хорошу передмову нещодавно почуту, як терплячий скромний брат розповів свою історію і згадав свою приголомшливе почуття вдячності як важливий компонент його п’ятнадцяти років тверезості. І, перераховуючи речі, за які він був так вдячний, він згадав, як це було комфортно бути повністю чесним. Звичайно, він не мав на увазі пихатість, він просто мав на увазі, що сказав своїй дружині та друзям правду, як міг, не вигадував ніяких історій, щоб змиритися, був чесний з грошима і матеріальними благами. Це був справді вдячний, скромний хлопець. Звичайно, він не був схожий на чоловіка, з мультфільму, що виступає перед великою аудиторією, стукаючи по столу і випираючи підборіддя, проголошуючи гучним голосом, що він має більше смирення, ніж будь-хто там, і може це довести. Але подумайте лише про « повну чесність ». Хіба це не вічний пошук істини, який нескінченний, і в якому ніхто не досягає досконалості?
Що означають для більшості з нас – Чотири Абсолюти?
Слова як інструменти. Як і будь-які інші інструменти вони мають здатність іржавіти і піддаються корозії, якщо їх не використовувати. Що ще важливіше, ми повинні ознайомитися з усіма інструментами, розуміти їх і постійно вдосконалювати свої щоденних буднях. Інакше кінцевий продукт, якщо такий є то він буде жалюгідно бідний.
Ми подумали про шановного друга із товариства, схильного, як й інші алкоголіки, швидко переходити від одного хобі/інтересу до іншого, не займаючись багато часу із жодним із них. (Чи це Вам знайомо?). Якось цей друг вирішив, що робота виконана руками вирішить деякі проблеми, заспокоїть його нерви, та можливо, допоможе йому досягти спокою і рівноваги. Тому він переглянув вражаючу колекцію каталогів інструментів з друзями, які вже захопилися деревообробним захопленням.
Він придбав велику дорогу колекцію інструментів і багато обладнання. Він найняв столяра побудувати магазин у його підвалі, встановити обладнання та зробити індивідуальні стелажі для розміщення інструментів. Але врешті-решт жодна стружка і жодна крихітна тирса не прикрашали його підлогу. Бездіяльні інструменти служать так само, як і воля, – щоб зайняти нашого друга, поки він не ходить на зібрання, поки він не робить Кроки та не приймає часть в інших діяльністях АА.
Скільки з вас будуть повністю чесними і визнають, що ви помістили Чотири Абсолюти на горище, можливо, трохи іржаве від невикористання, але не гірше зношеного? Дайте або візьміть трохи, як багато хто з нас, хто досі підтримує майстерню Абсолютів, визнають, – що не так багато стружки чи тирси від нашої діяльності коли-небудь прикрашали його підлогу? Або навіть якщо припустити, що активність довший час тривала, чи багато хто визнає, що в якості кінцевого продукту – він не отримав нагороду за свою якість?
Така відсутність якості може означати лише відсутність цілей або відсутність усіх зусиль для досягнення таких цілей. Ми повинні визнати Абсолюти як орієнтири до найкращих і найвищих цілей смертної людини. Лише визнання – цього не достатньо. Ми повинні використовувати інструменти.
Чесність
Знову й знову ми повинні запитувати себе: «Чи це правда чи це неправда?»
Бо чесність – це вічний пошук за правду. Це, безумовно, найскладніший із Чотирьох Абсолютів для будь-кого, але особливо для нас у цьому товариство. Проблемний п’яниця розвиває справжній артистизм в обмані. Забагато (і ми сприймаємо що винні) просто переверніть новий листок і розслабтеся. Це неправильно. Справжня чеснота в чесності полягає в наполегливе віддане прагнення до цього. Немає розслабленої сутінкової зони, вона або на повній швидкості постійно або це не чесність до якої ми прагнемо. І невпинне прагнення до істини зробить вас вільними, навіть якщо ти не зовсім встигаєш. Нам не потрібно вибирати чи переслідувати брехню. Все, що нам потрібно, це розслабитися у гонитві за істиною, і брехня знайде нас.
Пошук істини є найблагороднішим виразом душі. Нехай людина кидає свої рушій у душі до того, щоб зробити щось добре, і лише інстинкт майстерності буде брати участь дбати про його чесність. Найшляхетніша насолода, яку ми можемо отримати, це знайти велику нову істину і відкинути старе упередження. Якщо істину не шукати активно, вона рідко сама проявляється, але брехня проявляється завжди.
Правда – це життя а брехня — це духовна смерть.
Це вічний, невблаганний інстинкт правди, який має значення. Чесність не є політикою. Це має бути постійний свідомий стан душі.
Точність близька до того, щоб бути братом-близнюком чесності, але неточність і перебільшення є такими, що найменше «цілуються кузини» нечесності. Ми можемо змусити себе повірити майже в що завгодно раціоналізуючи (ще один з елементів нашого образотворчого мистецтва), і тому добре почати і закінчити наше дослідження з питання “Чи це правда?” Будь-яка особа, яка любить шукати істину, цінна для будь-якого спілкування або суспільства. Будь-яке навмисне порушення чесності шкодить здоров’ю не лише того, хто робить, але й усього Товариства. З іншого боку, якщо ми чесні до межі наших можливостей, основний апетит до істини в інших, які можуть дрімати, але не мертві, велично піднімуться, щоб приєднатися до нас.
Як і тверезість, це сила прикладу, яка виконує свою роботу.
Бути чесним набагато простіше, ніж бути не чесним. Ми повинні прагнути бути в реальності тим, ким ми дійсно є. З іншими легше бути чесним, ніж з самим собою. Само-інвентаризація допомагає, якщо людина, яка знає себе, принаймні на початках тверезої чесності.
Коли ми намагаємося підвищити свій статус в очах інших, нечесність виходить із затінку.
Коли брехня навіть закрадається, ми повертаємося на карусель, тому що брехня не тільки викривляє істину, вони сваряться між собою у наших головах. Пам’ятаєте?
Одна справа — щиро бажати, щоб правда була на вашому боці, а зовсім інша — бажати щиро бути на боці правди. Здавалося б, чесність найважча з чотирьох наших абсолютних вимог і водночас найзахопливіший виклик. Наша тверезість – це дар, а чесність – це благодать, яку ми повинні заробляти і постійно за це боротися, щоб захистити і збільшити. «Це правда чи неправда?» Давайте зробимо це невпинне питання, на яке ми намагаємося відповісти з усією тверезою силою та розумом яке у нас є на сьогодні.
Любов
Часто у нас більше з запитань, ніж з відповідей. Ви коли-небудь чули запитання, яке викликало твої роздуми днями чи навіть тижнями? Запитання, на які немає простої відповіді, часто є ключовими до істини. Однак у цій серії про Чотири Абсолюти нас хвилюють запитання які ми повинні задавати собі знову і знову у житті. Цілісність наших відповідей на ці запитання визначать якість нашого життя, можуть навіть визначати продовження нашої тверезості.
Хороше запитання, яке можна задати собі про любов, може бути таким: « Це потворно чи красиво?».
Ми є експерти з потворності. Ми дійсно там були. Ми не знавці краси, але ми спробували трохи, і ми хочемо більше. Любов – це краса. Виходячи з глибини страху, фізичної агонії, душевних катувань і духовного голоду, ми відчуваємо себе зовсім не любимими,,сповнені жалістю до себе, отруєні образою і поглинена у горде его, яке з алкоголем принесло повну сліпоту. Ми отримуємо розуміння і любов від незнайомців і досягаємо успіху як ми в свою чергу даємо його новим незнайомцям. Це так просто. На щастя для нас любов надихає з самого початку, навіть у дитячому садку, де багато з нас все ще перебувають.
У давніх піснях нам говориться, що любов — це щось яскраве і навкруги багато блиску. Віддаючи її, ми отримуємо її. Але радість від отримання ніколи не може зрівнятися зі справжнім гострим відчуттям від дарування. Вважайте, що це велика місія любові, яка є у нас – рідко відчуває не-алкоголік, і у вас є новий привід для подяки. Мало хто з нас мають привілей рятувати чиєсь життя. Меншість із них має багатий досвід бути Божим помічником дарувати друге життя. Любов – це початок шляху бідної людини до Бога. Ми досягаємо свого Дванадцятого Кроку, коли віддаємо любов новій людині, яка сьогодні бідна, як ми були бідними вчора. Людина занадто горда, щоб назватися бідним, і вперто відвернувся від Бога з алкоголем або без нього. Ми теж там були. Але якщо хтось має проблема з алкоголем, ми можемо показати йому шлях через любов, розуміння та наш власний досвід.
Коли ми живемо заради власної тверезості, ми знову стаємо жебраками в духовному лахмітті, знову сліпими з курявою гордості за себе. Незабаром ми будемо голодувати та з голоду пожирати себе, можливо, навіть втративши тверезість, любов – це « віддавати себе », і якщо ми цього не зробимо, наш прогрес буде втрачено. Кожен, хто має дар цього другого життя тверезості кожній іншій людині, в якій він зустрічається безперервної присутності Бога, а особливо іншим алкоголікам, які все ще страждають.
Не ділячись з іншими, для тверезого алкоголіка – це спустошення та нова духовна бідність.
Коли ми пропонуємо любов, ми пропонуємо своє життя; чи готові ми це дати? Коли інший пропонує нам любов, він пропонує своє життя; чи маємо ми благодать отримати це? Коли пропонується любов, там Бог; маємо прийняв Його. Воля любити — це Божа воля; ми зробили третій крок? Запитайте себе: « Це негарно чи красиво? «Якщо це справді красиво, то це шлях любові, це шлях АА, і це воля Божа, як ми Його розуміємо.
Чистота
Чистоту легко зрозуміти. Чистота – бездоганна якість. Джерард Грут у своєму знаменитому чотирнадцятому у книзі медитації століття є есе під назвою « Про чистий розум і прості наміри », в якому він каже: « Двома крилами людина підноситься від земних речей, а саме простотою й чистотою.
Простота тяжіє до Бога; Чистота пізнає Його і скуштує Його ». Чистота – це властивість і розуму, і серця, чи, може, треба сказати, душі людини. Як Що стосується розуму, то це простий випадок відповіді на питання: « Правильно, чи так неправильно? «Це має бути легко для нас. Немає зони сутінків між правильним і неправильним. Навіть всередині
наші дні пиття ми знали різницю. Для більшості з нас причиною було усвідомлення різниці або частина причини нашого пияцтва. Ми не хотіли зіткнутися з реальністю чинити неправильно. Це не в Сфера ментальних аспектів чистоти, в якій полягає наша проблема. Ми всі можемо відповісти на запитання процитовані вище в міру наших можливостей і отримати правильну відповідь.
У сфері серця і духу ми стикаємося з труднощами. Ми знаємо, що правильно, але чи так чи є бажання це зробити? Так само, як справжнє бажання кинути пити має існувати, щоб пробитися життя ефективного для нас, тому ми повинні мати рішуче бажання робити те, що, як ми знаємо, є правильним, якщо ми повинні досягти будь-якого вимірюваного ступеня чистоти. Добре сказано, що інтелект є дисципліна. Іншими словами знання мало що значить, поки воно не вступить у дію. Ми знали, що не повинні випити перший напій, пам’ятаєте? Поки ми не втілимо наші знання в дії нашого власного життя, цінність його не існує. За таких обставин ми не розумні. Так буває і з порядність нашого життя. Ми знаємо, що правильно, але якщо ми цього не зробимо, знання переслідують вакуум.
Обговорюючи безкорисливість, ми згадували, що вона включає більше, ніж просто робити для інших. Ми повторюємо, що воно включає все, що ми робимо, оскільки велика частина нашої допомоги іншим приходить через нашу власну приклад. Ніде це не так вірно, як у порядності та правоті нашого життя. Якби ми споглядай спокій і задоволення, які принесе нам чиста совість, і радість і допомоги, яку це принесе іншим, ми будемо більш рішучими щодо нашого духовного прогресу.
Якщо наша капітуляція в рамках третього кроку не була абсолютною, можливо, ми повинні дати Одинадцятий крок більше уваги. Якщо ви віддали свою волю і своє життя Богові, як ви зрозумійте Його, чистота з часом прийде до вас, тому що Бог добрий. Давайте не просто піклуватися до Бога, скуштуймо Його.
У чистоті, як і в чесності, чеснота полягає в нашому прагненні. І як шукати істину, віддавати в ній все постійне переслідування зробить нас вільними, навіть якщо ми ніколи не наздоженемо його. Така гонитва є захоплююча та складна подорож. Однак подорож так само важлива, як і пункт призначення може здатися повільним. Як сказав Ґете: « Живи, як у знаннях, націлюйся на найчистіший шлях ».
Абсолюти – Резюме
Наш огляд Абсолютів призводить до кількох висновків.
Дванадцять Кроків – представляють нашу філософію.
Абсолюти – представляють наші цілі в самодопомозі та засоби для її досягнення.
Чесність, – як безперервний пошук істини, є для нас найважчим і водночас найбільш складною метою. Це довгий шлях для будь-кого, але для нас особливо довго, щоб знайти істину.
Чистота – легко визначити. Ми знаємо, що правильно, а що неправильно. Наша проблема у невблаганному бажанні робити те, що правильно.
Безкорисливість – це потік, в якому має текти наше тверезе життя, проспект, яким ми тріумфально крокуємо з ласки Божої, завжди пильні, щоб у дорозі не звернути у темний провулок. Наша безкорисливість має пронизувати наше все
життя, а не лише наші вчинки для інших, адже найбільший дар, який ми даруємо іншим, — це наш приклад нашого тверезого життя в цілому.
Любов є середовищем, це як кров доброго життя, яка циркулює і зберігає свою живу цінність та красу. Це не тільки наша кровоносна система всередині нас, але і наш засіб комунікації з іншими.
Справжня чеснота полягає в нашому прагненні до цих Абсолютів. Це нескінченна подорож, у якій наша радість та щастя має приходити на кожному кроці, а не в кінці, тому що воно нескінченне. Цицерон сказав: « Якщо працею прагнеш добра, праця минає, а добро залишається, але якщо ти заграєм із злом, – насолода проходить, а зло залишається .” Наше життя – це щоденник, у який ми хочемо писати одну історію, а зазвичай пишемо зовсім іншу. Коли ми порівнюємо обидва, ми маємо свою найскромнішу годину. Але давайте порівняємо за допомогою нашої самоінвентаризації і зробимо сьогоднішній день новим днем.
Чоловіки, які знають самі, принаймні перестали бути дурнями. Пам’ятайте, якщо ви дотримуєтеся золотого правила, воно так і є завжди ваш рух. Любити те, що є правдивим і правильним, і не робити цього, насправді означає не любити, і
ми намагаємося зустріти реальність, пам’ятаєте? Мистецтво жити в правді і правді є найкращим з образотворчих мистецтв,
і, як і будь-яке образотворче мистецтво, його потрібно вчити повільно і безперервно практикувати.
Ми повинні підходити до цієї мети Абсолютів смиренно. Ми молимося за ці речі і іноді забуваємо, що ці чесноти треба заслужити. Ворота мудрості й істини зачинені від «мудрих» людей у своїй зарозумілості, але завжди відкриті для смиренних і тих, кого можна навчати. Щоб дізнатися, що є істина і втілювати те, що є добре, — це дві найвищі цілі в житті. Якби ми були скромними, ми не повинні нахилятися, а скоріше ми повинні стояти у весь сзріст, близько до нашої Вищої сили показує нам, у чому полягає рівень нашої величі.
Згадайте наші чотири запитання: « Чи це правда чи неправда? », « Правильно це чи неправильно? », « Як це впливати на іншого хлопця? », і « Це потворно чи красиво? “. Щодня відповідаючи на ці запити із Абсолютна – «Чесність», і дотримання вказівок цих відповідей один день за раз, безсумнівно, призведе нас у нашому шляху до поглинання та застосування 4 Абсолютів.
Чотири Абсолюти:
- Абсолютна чесність
- Абсолютна безкорисливість
- Абсолютна любов
- Абсолютна чистота
Це розумна дисципліна простих намірів, позитивних мотивів і способу робити речі які правильні лише заради чесноти. У 1948 році доктор Боб згадав Абсолюти як «єдиний мірилів» А. А. мав у перші дні, перед офіційними Дванадцятьма кроками. Він сказав, що все ще відчуває, що вони тримався добре і міг бути надзвичайно корисним, коли хотів зробити правильну річ і отримати відповідь не було очевидним. «Майже завжди, якщо я ретельно вимірюю своє рішення за критерієм абсолюти, і це досить добре перевіряється з цими чотирма, тоді моя відповідь не може бути дуже далека від
“Чотири абсолюти все ще публікуються у формі брошури (включені нижче) Клівлендський Центральний комітет АА і широко цитуються на зборах АА в Акроні – Район Клівленду. Примірник брошури можна замовити за телефоном AA Intergroup за номером 216-241-7387 (Клівленд) або 330-253-8181 (Акрон). Білл Вілсон спеціально включив абсолюти
Кроки 4, 5, 10 і 11 у Великій книзі. Вони використовуються у своїй протилежній, самовільній формі (оскільки нам потрібно побачити, де самоволя нас підводить):

Оксфордська група використовувала Абсолюти принаймні трьома конкретними способами:
1 – Як спосіб провести інвентаризацію нашого минулого, щоб побачити, у чому ми не вистачали і в чому, щоб ми міг дізнатися, над якими сферами нашого життя потрібно працювати.
2 – Під час медитації або під час натхнення чи керування нашим внутрішнім голосом, як спосіб розрізняти думки «Божі» від людських.
3 – Як стандарт життя Божа воля, переходить мить за мить. від босоногого Білла до нас.
Інвентар «Чотири АБСОЛЮТА»
***** Читаючи цей опис, подивіться на свої думки, слова і вчинки, ніби вони відображаються на екрані для всіх навколо. Тоді запитайте себе: «Як би їх взагалі розглядати? » *****
АБСОЛЮТНА ЧЕСНІСТЬ
Справжня чеснота бути чесносним полягає в наполегливому відданому прагненні до неї як з собою, так і з іншими, регулюється здоровим глуздом і добротою. Немає розслабленої «зони сутінків», це так або ми постійно на повній швидкості, або ми прагнемо не до чесності. І невпинне прагнення до істини звільнить вас, навіть якщо ви цього не встигнете. Нам не потрібно вибирати чи переслідувати брехню. Всім нам якщо лиш послабити прагнення до істини, і брехня знайде нас. Чесність – це не політика. Це має бути бути постійним свідомим станом душі.
Нелегко бути абсолютно чесним із собою через те, що називається схильністю раціоналізація. Ми налаштовані працювати не над фактами такими, якими вони є, а над справою вигадування причин нашої поведінки. Его грає з нами. Ми самі себе обманюємо.
Це перевірка характеру людини. І все ж як легко брехати – навіть для духовних людей. Цe готовність перекрутити сенс, щоб отримати бал, неправильно цитувати, якщо неправильне цитування закінчується, перебільшення, щоб справити враження, відсутність повної істини та хибні уявлення наприклад в представленні товарів на продаж. Що лежить в основі цієї розкутості з правдою? Чи не часто є той факт, що ми вважаємо брехню іноді виправданою? Брехня не є волею Божою. Якщо все ще брехня там, якими б духовними ми не були, ми все ще перебуваємо в старому самозгубному житті.
Будь ласка, запитайте себе: «Чи це правда чи це неправда? Чи є якісь умови, за яких я буду чи робитиму сказати неправду? Чи можна покластися на мене, щоб сказати правду – незалежно від вартості? Чи можна мені абсолютно довіряти у грошових питаннях? У моїй роботі? З репутацією інших людей? Чи є якісь сфери мого життя (зараз або коли думаю про щось, що сталося в минулому), де я НЕ маю справу з реальністю чи правдою?»
Як я помилився в тому, що я думаю, кажу чи роблю? Будь ласка, будьте конкретні.
АБСОЛЮТНА БЕЗКОРИСЛИВІСТЬ
Ми повинні віддавати себе іншим, щоб підтримувати власне духовне зростання. Це жертвувати собою і своїми інтересами заради інтересів інших людей, не думаючи про винагороду.
Це називається альтруїзмом. Бути готовими, де це можливо, допомагати іншим, які потребують нашої допомоги, нічого не чекаючи натомість.
Будь ласка, запитайте себе: «Для чого я живу – для себе, для свого становища, грошей, місця, влади? Або чи є мої сили в розпорядженні чужих потреб? У розпорядженні праці нашого Творця?» Це тест приходить до кореня справи. Зрештою, те, що керує моїми діями – особистий інтерес чи божий інтерес? Хто в глибині мого духу дає останнє слово? Я самокерований чи Бог-спрямований? Крім того, чи є якісь закони чи правила, які, на мою думку, не стосуються мене? Чи є хтось у моєму життя чи щось про життя загалом, що, на мою думку, потрібно змінити?
Як я помилився в тому, що я думаю, кажу чи роблю? Будь ласка, будьте конкретні.
АБСОЛЮТНА ЛЮБОВ
Даруючи любов, ми отримуємо її. Але радість від отримання ніколи не може зрівнятися зі справжнім гострим відчуттям від дарування.
Любов — це духовно бідний початок до Бога. Любов — це «віддавати себе», а хіба ми зробити, наш духовний прогрес буде втрачено. Коли пропонується любов, наша Вища Сила тут. Воля до любов – це Божа воля.
Любов – це НЕ почуття, це РІШЕННЯ. СПРАВЖНЕ кохання – це те, що відбувається ПІСЛЯ почуття кохання пішов. Розгляньмо такі визначення: «Любов — це бажання розширюватися з метою плекання свого або чужого духовного зростання», або «Любов – це активна турбота про життя та зростання того, що ми любимо”, або “Любов – це здатність і бажання дозволити людям бути тим, ким, і те, що вони вибирають для себе, не наполягаючи, щоб вони нас задовольнили». Оксфорд група визначила любов так: «Любов тримається довго, терпляча й добра, любов ніколи не заздрить кипить від ревнощів, не хвалиться і не пишається. Воно не веде себе непристойно, це так не грубий, він не корисливий, його не легко розлютити, і він не веде обліку кривд. Це робить не радійте несправедливості та неправді, але радійте, коли право та правда перемагають. Любов ведмедів під будь-чим і всім, що трапляється, завжди готовий вірити в найкраще з кожної людини, його надії не згасають за будь-яких обставин, і він все виносить, не слабшаючи.
Любов ніколи не зникає, ніколи не згасає, не застаріває і не приходить до кінця». Будь ласка, запитайте себе: «Це засноване на вірі чи страху? Мене легко ображати чи я люблю? Чи я втрачаю мій характер? Чи швидко я відчуваю прикмети? Або я ставлюся до любові, яка відмовляється бути ображені?» Погані, образливі та сварливі духовні люди так само роблять, щоб стримувати наше Творчість як брехуни і злодії.
Як я помилився в тому, що я думаю, кажу чи роблю? Будь ласка, будьте конкретні.
АБСОЛЮТНА ЧИСТОТА
Наша проблема тут полягає в невпинному бажанні робити те, що правильно. Це бездоганна якість.
Знати, що правильно, мало значить, поки ми не ЗРОБИМО те, що правильно. Якби ми споглядали мир і задоволення, яке принесе нам чиста совість, і радість і допомогу, які вона принесе принести іншим, ми будемо більш рішучі щодо нашого духовного прогресу. Віддаємо всі свої сили постійне переслідування зробить нас вільними, хоча ми ніколи не вдосконалюємо це.
Чистота духу, тіла та цілей. Справжня мудрість — це думати з метою; це ідеальне поєднання знання і любові. Чистий розум у чистому тілі, яке обіймає чисте поведінка в бізнесі, на роботі та в іграх, наше користування нашим майном, наше ставлення до стосунків з тими, хто нас сексуально приваблює, друзями та знайомими, а також у моїх звичках. Чистота означає, що ми не маніпулюємо, не спокушаємо, не програмуємо і не проектуємо прихованих планів на когось або що-небудь.
Будь ласка, запитайте себе: «Чи правильно це чи неправильно? Чи чисті мої мотиви у всіх моїх справах?
Добре доглядати за своїм тілом? Чи відчуваю я сексуальні бажання в дії чи в думках?”
Чи є у нас a проблема з порнографією? Ми можемо не бути в канаві, але чи є жолоб у нас?
Як я помилився в тому, що я думаю, кажу чи роблю? Будь ласка, будьте конкретні.